kapat
Hakkımızda

Yeşilova Harfiyat Kum Motorlu Araç Alım Satım San. Tic. Ltd. Şirketi 1987 yılında dört kardeşle başladığı oluşum sürecinin ardından, 1995 yılında KUMCUOĞLU İNŞAAT SAN. TİC. LTD. Şirketini de şirketleri arasına katarak büyümeye devam etmiştir. Kum nakliyatı ile girdiği sektöre disiplinli, dürüst, insan odaklı çalışmaları ve gelişen teknolojiyi yakından takip ile sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak günümüzde HAZIR BETON SANTRALİ, KUM OCAKLARI İŞLETMESİ, HAYVANCILIK TARIM ve NAKLİYAT, her türlü ihtiyaca cevab veren geniş makina parkı ile İŞ MAKİNALARI ALIM SATIMI yapan köklü ve güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir.

 

Politikamız, iç ve dış müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini sürekli iyileşen performansımızla düşük maliyete, hatasız ve zamanında karşılamaktır. Bunu yaparken işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma konularına büyük önem veririz. Hedefimiz çalışanlarımıza ve toplumumuza güvenli, sağlıklı iş ve yaşam ortamı sağlamaktır. En değerli kaynağımız olan insanımıza güvenir, beceri ve yeteneklerini geliştirmek için sürekli eğitir ve kendilerine devredilen yetkiyi sorumluluklarının gerektirdiği şekilde kullanacaklarına inanırız. Başarımızın temeli olan sürekli iyileştirme faaliyetlerine katılım ve katkıları için çalışanlarımızı özendirir ve ödüllendiririz.

 

Liderlik anlayışımız, vizyon ve strateji geliştirmek, çalışanlarımızı hedeflere odaklamak ve onlara başarılı olabilmeleri için gerekli desteği sağlamaktır. Biz, çalışanların ve kurumun ortak çıkar ve hedeflerini birleştiren büyük ve güçlü bir takımız. Çalışanlarımızın katılımcılık, işi sahiplenme, yeteneklerini ortaya koyma ve kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayarak kazanan bir takım ruhu oluştururuz. Organizasyonumuz yeniden yapılandırılarak dinamik, esnek ve süreç odaklı birimlere dönüştürülmüş, yetki ve sorumluluklar müşteri odaklı çalışan süreç sahiplerine verilmiştir. Bununla birlikte çalışanlarımızın girişimci ruh ve katılımlarıyla yeni ürünler ve yeni pazarlar yaratmaktayız. Hedefimiz ana etkinlik alanımızın dışındaki hizmet ve üretim aşamalarını dış uzman kuruluşlara aktarmaktır.

 

Toplam Kalite bizim için temel iş ilkesi ve yaşam felsefesidir.Tedarikçilerimizle karşılıklı kazanca dayalı, uzun süreli gerçek iş birliği oluşturarak onların Toplam Kalite'yi bir yaşam biçimi olarak benimsemelerini, kalite, fiyat ve zamanlama düzeylerini sürekli iyileştirmelerini bekler, ihtiyaç duydukları desteği veririz.

15754 kez Okundu.